به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، این مکان مقدس در هفته نخست بهمن ماه با برنامه های متنوع میزبان منتظران امام مهدی(عجل الله تعالی فرجه) می شود.

بنابر این گزارش، برنامه های میعادگاه منتظران از سه شنبه، دوم بهمن ماه و از ساعت ۱۸:۳۰با جلسه آموزش عمومی قرآن آغاز می شود و سپس با سخنرانی «حجت‌الاسلام والمسلمین صفاری» از ساعت ۲۰:۱۵ ادامه می یابد.

پایان بخش برنامه های سه شنبه شب مسجد مقدس جمکران در هفته جاری قرائت دعای توسل با نوای کربلایی «حمید علیمی» از ساعت ۲۱ است.

همچنین، مسجد مقدس جمکران شب جمعه، چهارم بهمن ماه که شب زیارت مخصوص حضرت سیدالشهداء(علیه السلام) نیز است میزبانی خود از زائران را با جلسه آموزش عمومی قرآن از ساعت ۱۹ آغاز می کند.

در ادامه و از ساعت ۲۰:۱۵ حجت‌الاسلام «سید مهدی محمدی» برای زائران سخنرانی کرده و پس از آن دعای پرفیض کمیل با نوای «حاج حسن مالکی نژاد» زمزمه می شود.

برنامه میعادگاه منتظران روز جمعه، ۵ بهمن از ساعت ۶ صبح با قرائت دعای شریف عهد آغاز شده، سپس حجت‌الاسلام واضحی از ساعت ۶:۱۵ برای زائران سخنرانی می کند.

زمزمه دعای پرفیض ندبه با نوای حاج اسلام میرزایی از ساعت ۷ صبح پایان بخش برنامه های صبحگاهی این هفته جمکران در روز آدینه است.

گفتنی است، برنامه های مسجد مقدس جمکران در روز جمعه، پنجم بهمن ماه با زیارت آل یاسین از ساعت ۱۶ پایان می یابد.

انتهای پیام/