به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت الاسلام والمسلمین«هادی صادقی» در تشریح نقش مسئولان و سیاسیون در زمینه سازی برای ظهور و حرکت به سمت دولت موعود، اظهار کرد: زمینه سازی ظهور در درجه اول نیازمند اندیشه صحیح درباره این مسئله و در گام بعد نیازمند گسترش ارزش های مربوط به عدالت و ارتقای خواست مردم در این حوزه است.

معاون فرهنگی قوه قضاییه اضافه کرد: باید برای مردم تبیین کرد که عدالت کامل تنها به دست امام زمان (عجل الله تعالی فرجه) محقق خواهد شد تا منتظر واقعی ظهور ایشان باشند و برای آن زمینه سازی کنند.

صادقی با اشاره به وظایف مسئولان برای تحقق عدالت در کشور در راستای زمینه سازی ظهور، تصریح کرد: برپایی عدالت نیازمند دانش، قدرت سخت مانند توان نظامی و قدرت نرم مانند رسانه، علم و سیاست است که باید با فراهم سازی آنان، عدالت را محقق کنیم.

معاون فرهنگی قوه قضاییه تاکید کرد: مسیر امروز انقلاب اسلامی در راستای زمینه سازی ظهور است البته به شرط آنکه تمامی مسئولان نظام ابتدا مسیر را بشناسند و سپس اراده پیگیری آن را داشته باشند و خود را در حال جهاد برای این زمینه سازی بدانند زیرا اگر افرادی سستی کنند و تنها به فکر آباد کردن دنیای خود باشند به اهداف انقلاب هم ضربه خواهند زد.

وی با اشاره به راهبردهای برقراری عدالت در کشور، بیان کرد: در گام نخست پس از تبیین مبانی اندیشه ای عدالت، حرکت به سمت اصلاح قوانین لازم است باید با اصلاح قوانین، حرکت مردم در مسیر ظهور را سهل و آسان کنیم.

صادقی در پایان خاطرنشان کرد: تامین امنیت در معامله، فعالیت های اجتماعی و سیاسی و امثال آن از دیگر راهبردها برای برقراری عدالت در جامعه است.