مسجد مقدس جمکران در روزهای پایانی هفته جاری که منتهی به شهادت حضرت زهرای مرضیه سلام الله علیها نیز می شود همچون هفته های گذشته با برنامه های متنوع میزبان منتظران و مهدی باوران می شود.

بنابر این گزارش، برنامه های این هفته میعادگاه منتظران از سه‌شنبه، ۱۶ بهمن و با جلسه آموزش عمومی قرآن از ساعت ۱۸:۳۰ آغاز می شود و سپس با سخنرانی حجت‌الاسلام  «احمد پناهیان» از ساعت ۲۰:۱۵ ادامه می یابد.

قرائت دعای پرفیض توسل با نوای «حاج محمدرضا بذری» از ساعت ۲۱ پایان بخش برنامه های سه شنبه شب جمکران است.

همچنین، پنچ‌شنبه، ۱۸ بهمن برنامه های مسجد مقدس جمکران با جلسه آموزش عمومی قرآن از ساعت ۱۹ آغاز شده و سپس از ساعت ۲۰:۱۵ حجت‌الاسلام والمسلمین«علیرضا پناهیان» برای زائران سخنرانی می کند.

قرائت دعای پرفیض کمیل با نوای حجت‌الاسلام «یاسین حسین آبادی» از ساعت ۲۱ پایان بخش برنامه های شب جمعه میعادگاه منتظران حضرت صاحب الزمان(عجل الله تعالی فرجه) است.

این گزارش می افزاید: برنامه های مسجد مقدس جمکران روز جمعه، ۱۹ بهمن از ساعت ۶ صبح با قرائت دعای عهد آغاز شده و از ساعت ۶:۱۵ با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین الیاسی ادامه می یابد.

زمزمه دعای پرفیض ندبه از ساعت ۷ صبح با نوای «حاج حسن اخباری» پایان بخش برنامه های صبحگاهی این مکان مقدس در روز منتسب به حضرت صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه الشریف است.

گفتنی است، مراسم عزاداری ایام فاطمیه از روز سه شنبه به مدت پنج شب با حضور هیئت محبین اهل بیت(علیهم السلام) در شبستان کربلا برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/