به گزارش مرکز خبرروابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت الاسلام یاسین حسین آبادی در تشریح برنامه های پایان هفته مسجد مقدس جمکران، اظهار کرد: میعادگاه منتظران این هفته نیز همچون هفته های گذشته به منظور افزایش حداکثری معنویت فضا برای زائران، با برنامه های متنوع در روزهای پایانی هفته به استقبال مهدی باوران می رود.

 

مدیر مسجد مقام و شبستان های مسجد مقدس جمکران تصریح کرد: در این راستا مسجد مقدس جمکران از امشب (سه شنبه، ۲۳ بهمن) برنامه های پایان هفته خود را با جلسات آموزش قرآن از ساعت ۱۹ آغاز می کند البته به منظور ارتقای کیفی این جلسات، معارف صحیفه سجادیه نیز با حضور عموم علاقمندان در این جلسات مطرح می شود.

 

وی ادامه داد: سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین «حبیب الله فرحزاد» و زمزمه دعای شریف توسل با نوای «حاج مهدی مبینی پور» از دیگر برنامه های تدارک دیده شده توسط جمکران برای امشبِ منتظران است.

 

مدیر مسجد مقام و شبستان های مسجد مقدس جمکران با اشاره به برنامه های مسجد مقدس جمکران برای شب و روز جمعه، بیان کرد: برگزاری جلسه آموزش عمومی قرآن که با شرح معارف نهج البلاغه توام است، سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین «یزدی» و قرائت دعای پرفیض کمیل با نوای «حاج علی صادقی» نیز برای شب جمعه، ۲۵ بهمن منتظران پیش بینی شده است.

وی با اشاره به آغاز برنامه های روز آدینه مسجد میعادگاه منتظران با زمزمه دعای پرفیض «عهد» بعد از نماز صبح، اعلام کرد: سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین «خلج» و زمزمه دعای پرفیض ندبه با نوای «سید مهدی میرداماد» پایان بخش برنامه های صبح روز جمعه، ۲۶ بهمن مسجد مقدس جمکران است.

بنابر گفته مدیر مسجد مقام و شبستان های مسجد مقدس جمکران، برنامه های این مکان مقدس در عصر جمعه با قرائت زیارت آل یس پایان می یابد.

انتهای پیام/