به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، جمعی از بسیج سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان دیدار کردند.

تولیت مسجد مقدس جمکران در این دیدار به بیاناتی از امام راحل درباره بسیج و بسیجی اشاره و بسیجیان را در کلام ایشان اهل بهشت توصیف کرد که در دنیا جز عبادت در راه خدا و فدا کردن مال و جان در مسیر الهی و ادای دین انجام نمی دهند.

ایشان صدا و سیما را محور تربیت جامعه دانست که هر اندازه سرشار از ایمان و اعتقاد باشد همان اندازه می تواند ایمان و اعتقاد مردم را ارتقاء دهد.

حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان با اشاره به اینکه صداو سیما در کشور، هنگامی اسلامی می شود که اساس تمام برنامه های آن برگرفته از آموزه های اسلام و در چارچوب دین باشد، از الگوسازی بازیگران و برخی هنرمندان توسط صدا و سیما و مرجعیت پیدا کرده آنها در جامعه و ایفای نقش مخرب توسط برخی از آنها در بزنگاه های سیاسی و اجتماعی انتقاد کرد.

ایشان وضعیت کشور را بسیار حساس و پیچیده عنوان کرد و رسانه را مهمترین ابزار دشمن در جنگ نوین دانست و از متولیان صدا و سیما خواست تا در این موقعیت حساس و سرنوشت ساز وظیفه خطیر خود را بشناسند و به آن به هنگام عمل کنند تا در تقابل سنگین حق و باطل بتوانند پیروز شوند.

انتهای پیام/