به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، این مکان مقدس در نخستین هفته از آخرین ماه زمستان همچون هفته های گذشته با برنامه های متنوع میزبان منتظران و مهدی باوران می شود.

بنابر این گزارش، برنامه های این هفته میعادگاه منتظران از سه شنبه، ۳۰ بهمن با جلسه آموزش عمومی قرآن از ساعت ۱۸:۳۰ آغاز می شود؛ البته در کنار آموزش عمومی قرآن شرح صحیفه سجادیه نیز بیان می شود.

در این شب که مصادف با شام وفات حضرت ام البنین (سلام الله علیها) است یادواره شهدای سادات شهید همزمان با مراسم دعای ندبه در شبستان کربلا برگزار می شود.

این برنامه از ساعت ۲۰:۱۵ با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین «سید حسین مؤمنی»، خاطره گویی حاج حسین کاجی و زمزمه دعای پرفیض «توسل» با نوای «سید رضا نریمانی» برگزار می شود.

همچنین، میعادگاه منتظران در شب جمعه، دوم اسفند ماه از ساعت ۱۹ با جلسه آموزش عمومی قرآن میزبان منتظران می شود که این جلسه هم با شرح نهج البلاغه همراه است.

در ادامه حجت‌الاسلام والمسلمین «ضیایی» از ساعت ۲۰:۱۵ برای زائران سخنرانی و از ساعت ۲۱ دعای پرفیض «کمیل» را قرائت می کند.

برنامه های مسجد مقدس جمکران در روز جمعه، سوم اسفند از ساعت ۶ صبح با قرائت دعای شریف عهد آغاز شده و در ادامه و از ساعت ۶:۱۵ حجت‌الاسلام والمسلمین جوشقانیان برای زائران و منتظران سخنرانی می کند.

زمزمه دعای پرفیض «ندبه» از ساعت هفت صبح با نوای «حاج سید علی حسینی نژاد» پایان بخش برنامه های صبح جمعه میعادگاه منتظران است.

گفتنی است، برنامه های مسجد مقدس جمکران روز جمعه، سوم اسفند ماه با قرائت زیارت آل یاسین در ساعت ۱۶پایان می یابد.

انتهای پیام/