به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، دکتر سرمست استاندار قم ظهر امروز با حضور در مسجد مقدس جمکران با حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان تولیت این مکان مقدس دیدار و گفت وگو کرد.

دکتر بهرام سرمست استاندار قم در این دیدار خدمت خود در قم را توفیق دانست و گفت: خدمت صادقانه در این شهر امداد خداوند متعال را به همراه خواهد داشت.

استاندار قم با بیان اینکه همه ی ما در ضل توجهات حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه) قرار داریم افزود: البته این مسئله چیزی از مسئولیت مدیران کم نمی کند و باید در جهت اعتلای شهر مقدس قم تلاش کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری جلسات ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر در استان قم برای هماهنگی برنامه های نیمه شعبان گفت: مدیران استان را موظف کرده ایم تا در جهت رفع نقاط ضعف مجموعه های تحت امر خود، در راستای خدمت به زائرین برنامه ریزی زمانبندی شده و عملیاتی داشته باشند.
سرمست با تاکید بر اهتمام جدی مسئولان استان برای تامین زیرساخت های اساسی مورد نیاز زائرین خاطرنشان کرد: مهم این است که مدیران استان تعامل و مشارکت لازم را داشته باشند و با تحقق این مسئله، کاستی ها مرتفع خواهند شد.

حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان نیز در این دیدار طی سخنانی خدمت در نظام جمهوری اسلامی را توفیق الهی و به تبیین ویژگی های این شهر مقدس پرداخت.

ایشان با اشاره به حضور روزافزون زائرین در شهر مقدس قم اتحاد و هماهنگی هر چه بیشتر دستگاه های اجرایی برای خدمت رسانی هر چه بهتر و بیشتر به زائران این شهر را خواستار شد.