به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، پیرو تاکید حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان تولیت مسجد مقدس جمکران به منظور اجرای امور این مکان مقدس مبتنی بر تسهیل بهره مندی مشتاقان و ایجاد فضای معنوی و قدسی برای استفاده ی روحی و فکری زائران و بر اساس کارشناسی صورت گرفته، ساختار مسجد مقدس جمکران بازبینی و تغییرات آن همزمان با آغاز سال جدید اجرا شد .

بر این اساس با هدف تجمیع فعالیت های مرتبط با امور زائرین، معاونت اجرایی و موسسه املاک، اموال و موقوفات تحت معاونت جدیدی با عنوان «معاونت خدمات زائرین» شکل گرفت و ابراهیم صدوقی معاون فرهنگی پیشین به سمت معاون خدمات زائرین به مدت سه سال منصوب شد.

حجت الاسلام یاسین حسین آبادی مدیر مسجد مقام و شبستان های این مکان مقدس نیز طی حکمی  به مدت سه سال به سمت معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران منصوب شد.

گفتنی است تغییرات در معاونت برنامه ریزی و روابط عمومی از دیگر بخش های ساختار جدید مسجد مقدس جمکران است که به زودی ابلاغ می شود.

متن احکام صادره از سوی تولیت مسجد مقدس جمکران به شرح ذیل است:

 

جناب آقای ابراهیم صدوقی (دام توفیقه)

نظر به تقوی، تجارب و سوابق جنابعالی، بدینوسیله به مدت سه سال به عنوان «معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران» منصوب می‌شوید.

ضروری است با همدلی و همراهی همکاران و خادمان افتخاری و بهره‌گیری مستوفی از ظرفیت نهادها و دستگاه‌های اجرائی، تمام توان خویش را برای تحقق چشم‌انداز و رسالت مسجد مقدس جمکران به کار گرفته و «تسهیل بهره‌مندی مشتاقان و ایجاد فضای معنوی و قدسی برای استفاده روحی و فکری مومنان» را سرلوحه کلیه برنامه‌ها و فعالیت‌های آن حوزه قرار دهید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و توسل به ولی‌الله الاعظم (عجل الله تعالی فرجه) و نصب العین قرار دادن رهنمودهای امام خامنه‌ای مدظله‌العالی در انجام وظایف محوله و اصلاحات مورد نیاز منطبق با ساختار جدید موفق و مؤید باشید.

لازم است از تلاشهای ارزشمند برادران گرامی جناب آقای حاجی‌زاده و جناب آقای هاشمیان در مدت تصدی مسئولیت‌شان صمیمانه تشکر کنم. 

 

جناب حجه‌الاسلام آقای یاسین حسین‌آبادی (دام توفیقه)

نظر به تقوی و سوابق ارزشمند جنابعالی، بدینوسیله به مدت سه سال به سمت «معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران» منصوب می‌شوید.

لازم است با همدلی و همراهی همکاران و خادمان افتخاری و بهره‌گیری مستوفی از ظرفیت حوزه علمیه و نهادهای فرهنگی، تمام توان خویش را در جهت تحقق چشم‌انداز و رسالت مسجد مقدس جمکران به کار گرفته و «تسهیل بهره‌مندی مشتاقان و ایجاد فضای معنوی و قدسی برای استفاده روحی و فکری مومنان» را سرلوحه کلیه برنامه‌ها و فعالیت‌های آن معاونت قرار دهید.

امید است با اتکال به خداوند منّان و توسل به حضرت ولی‌عصر (عجل الله تعالی فرجه) و نصب العین قرار دادن رهنمودهای امام خامنه‌ای مدظله‌العالی در انجام وظایف محوله و اصلاحات مورد نیاز منطبق با ساختار جدید موفق و مؤید باشید.

وظیفه می‌دانم از تلاشهای ارزشمند جناب آقای صدوقی در مدت تصدی معاونت فرهنگی سپاسگذاری کنم.

 

انتهای پیام/