به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، ابراهیم صدوقی ظهر امروز در جلسه ستاد تسهیلات زائرین استان قم در سالن جلسات مسجد مقدس جمکران با اشاره به برنامه این مسجد در ایام نیمه شعبان اظهار کرد: مسجد مقدس جمکران پویش قربانی کردن برای سلامتی امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) در ایام نیمه شعبان خواهد داشت و گوشت حاصل از این پویش به مناطق سیل زده ارسال می‌شود.

وی ادامه داد: به دنبال ثبت ملی و جهانی جشن‌های نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران به عنوان بزرگترین اجتماع مهدی یاوران در جهان هستیم، میلیون‌ها نفر در این مراسم حضور پیدا می‌کنند.

معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران افزود: نظارت بر قیمت‌ها باید به صورت جدی در ایام نیمه شعبان در اطراف مسجد مقدس جمکران صورت بگیرد، افزایش قیمت‌ها در آن ایام خاطره خوشی برای زائرین برجا نخواهد گذاشت.

وی ادامه داد: دستگاه‌های ملی باید به صورت ویژه در میدان خدمت رسانی به زائرین مسجد جمکران در ایام نیمه شعبان حضور پیدا کنند، نمی‌توان تنها با امکانات دستگاه‌های استانی به این زائرین خدمت رسانی کرد.

معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران افزود: این مسجد یک چشم انداز ۱۲ ساله دارد که خدمت رغبت انگیز و پاسخگویی رغبت انگیز جزو اهداف این چشم انداز است و در این راستا معاونت خدمات زائرین در مسجد مقدس جمکران ایجاد شد.

صدوقی با اشاره به حضور هدفمند زائرین در مسجد مقدس جمکران اظهار کرد: امسال زائرین این مسجد از استان اصفهان در قالب ۲۱۰ اتوبوس به مسجد مقدس جمکران می‌آیند، امسال این کار برای ۵ استان انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: با ایجاد سامانه صدای زائر پیشنهادها و انتقادهای زائرین مسجد مقدس جمکران را جمع آوری خواهیم کرد.

معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران با بیان اینکه به دنبال مردمی برگزار شدن برنامه‌ها در مسجد مقدس جمکران هستیم خاطرنشان کرد: ۵۰۰ کاروان که به صورت هفتگی به این مسجد می‌آیند، شناسنامه دار شدند.

صدوقی با اشاره به برگزاری جشن‌های نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران اظهار کرد: باید این جشن‌ها به صورت مستقیم از شبکه‌های صدا و سیما پخش شود، همچنین مستندسازی خدمت رسانی دستگاه‌های اجرایی به مردم در ایام نیمه شعبان ضرورت دارد.

انتهای پیام/