رضا سلیقه در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، ضمن تبریک ایام مسعود شعبانیه و سالروز ولادت امام زمان(عج) اظهار داشت: اداره کل بهزیستی استان قم بر مبنای مسئولیتی که بر عهده دارد، در ایام نیمه شعبان در راستای خدمت‌رسانی به زائران گام‌های مؤثری برداشته است.

مدیرکل بهزیستی استان قم با اشاره به اینکه این اداره کل حامی افراد بی‌سرپرست، بد سرپرست، کودکان کارتن‌خواب و کودکان کار است تصریح کرد: بهزیستی سه جایگاه از جمله مجتمع آیت‌الله گلپایگانی، مجتمع مسبح و مجتمع بهزیستی در خیابان شهید بهشتی را به‌عنوان خوابگاه برای استراحت زائران مسجد مقدس جمکران و حرم مطهر حضرت معصومه(س) در نظر گرفته است.

وی با اشاره به اقدامات بهزیستی قم در ایام نیمه شعبان گفت: دو دستگاه اورژانس ۱۲۳ و ۹ نفر از کارشناسان مربوطه نیز در درب‌های یک و دو مسجد مقدس جمکران و همچنین در صحن‌های مختلف حرم حضرت معصومه(س) به منظور ارائه مشاوره و کمک به زائران مستقرشده‌اند.

سلیقه خاطرنشان کرد: اداره بهزیستی استان، مرکز بحران را به منظور خدمت‌رسانی به زائران در حالت آماده‌باش کامل قرار داده است.

مدیرکل بهزیستی استان قم با اشاره به آنلاین بودن کارشناسان بهزیستی به صورت شبانه‌روزی گفت: زائران محترم می‌توانند در صورت بروز هرگونه مشکل با اورژانس بهزیستی ۱۲۳ تماس بگیرند.

انتهای پیام/