به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید حسین مؤمنی در بیست و هفتمین روز از ماه مبارک رمضان در جمع نمازگزاران مسجد مقدس جمکران با اشاره به اینکه روزهای پایانی ماه مبارک رمضان فرصت‌های طلایی برای مؤمنان است، اظهار کرد: در روزهای باقی‌مانده باید جدوجهد کنیم به‌ویژه در سحرها از خدا بخواهد برکات رمضان را بر ما نازل کند.

وی ادامه داد: در روایتی از پیامبر اکرم (صلی‌الله علیه و آله) آمده است که اگر شخصی رمضان را درک کند ولی رحمت الهی شامل حالش نشود بسیار بدبخت است.

استاد حوزه علمیه قم با تأکید بر اینکه سال عبادی انسان در بیان برخی اولیاء الهی از ماه رمضان شروع می‌شود، ابراز کرد: نماز اول وقت و جماعت، انس با قرآن، شب‌بیداری و تمام برنامه‌هایی که در این ماه مبارک داشتیم باید در طول سال ادامه پیدا کند.

مؤمنی با اشاره به برگزاری مراسم اعتکاف در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان در مسجد مقدس جمکران و دیگر اماکن مذهبی خاطرنشان کرد: اعتکاف در روزهای پایانی رمضان سفارش شده که اگر در طول این ماه رحمت الهی شامل حال افراد نشده در این چند روز باقی‌مانده کاری کنند تا مورد رحمت خدای متعال قرار گیرند.

انتهای پیام/