به گزارش مرکز خبر مسجد مقدس جمکران،نشست هماهنگی برگزاری کاروان شادی «از غدیر تا ظهور» به میزبانی معاونت خدمات زائرین و با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی استان در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.

ابراهیم صدوقی معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران در این نشست با اشاره به اینکه عید غدیر بزرگترین عید شیعیان است، اظهار کرد:چند سالی است با هدف گرامیداشت این عید بزرگ کاروان بزرگ از غدیر تا ظهور با حضور مراجع معظم تقلید، علما و  اقشار مختلف مردم از حرم مطهر حضرت معصومه(سلام الله علیها) تا مسجد مقدس جمکران برگزار می شود.

وی ادامه داد: امیدواریم با همدلی و همکاری دستگاه های استان بتوانیم مراسمی عظیم در شهر قم در ارتباط با ولایت و امام زمان(علیه السلام) برپا کنیم و همه دستگاه ها در این مسیر به زائران خدمت کرده و زمینه رغبت مردم نسبت به این برنامه خاص که در روز غدیر برگزار می شود را فراهم کنند.

معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران با اشاره به اینکه بسیاری از پیاده روی ها در ایام شهادت و حزن اهل بیت(علیهم السلام) برگزار می شود، ابراز کرد: باید تلاش کنیم این برنامه معنوی در  روز غدیر با شادی و نشاط معنوی همراه باشد و به عنوان الگو برای دیگر شهرها مطرح شود.

صدوقی خاطرنشان کرد: غدیر بستر همدلی دستگاه های مختلف برای برپایی مانور باشکوه ولایتمداران است که با یک هدف مشترک وارد صحنه می شوند و اقدام مناسب انجام می دهند تا این جشن بزرگ با شکوه و عظمت برگزار شود.

در ادامه این نشست نمایندگان دستگاه های مختلف به بیان نظرات و پیشنهادات خود برای هر چه باشکوهتر برگزار شدن این راهپیمایی باشکوه پرداختند.

برپایی غرفه های صنایع دستی توسط میراث فرهنگی، اجرای نمایش های خیابانی و اجرای گروه های سرود توسط معاونت های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اجرای برنامه شاد توسط اداره کل ورزش و جوانان از پیشنهادات این جلسه برای هر چه شاد برگزار شدن این پیاده روی بود.

آذین بندی مسیر، برپایی ایستگاه های صلواتی و مباحث امنیتی و انتظامی نیز از دیگر موضوعات مورد بحث در این نشست بود.