به گزارش مرکز خبر مسجد مقدس جمکران، حجت‌الاسلام‌والمسلمین ناصر رفیعی امشب در جمع نمازگزاران مسجد مقدس جمکران با اشاره به اینکه خداوند بر حفظ حرمت رسول‌الله (صلی‌الله علیه و آله)؛ اهل‌بیت (علیهم‌السلام) و قرآن کریم تأکید کرده است، اظهار کرد: علما و بزرگان هیچ‌یک از ادیان الهی ادعا ندارند که کتاب‌هایشان همان کتابی است که بر پیامبرانشان نازل‌شده است. احدی از اسقف‌ها نمی‌گویند که انجیل همان کتاب حضرت عیسی است و بزرگ‌ترین انجیل را ادعا می‌کنند که ۸۰ سال پس از حضرت عیسی جمع‌آوری‌شده است.

وی با اشاره به اینکه در خصوص تورات، زبور و دیگر کتب نیز همین شرایط وجود دارد، ابراز کرد: تنها دینی که ادعا دارد کتابش همان کتاب نازل‌شده بر پیامبرش است، دین اسلام است که در آن قرآن نه تحریف و نه جابه‌جاشده و عین الفاظ آن‌که بر پیامبر اکرم (صلی‌الله علیه و آله) نازل‌شده به دست ما رسیده است.

استاد حوزه علمیه با تأکید بر اینکه مسلمین به‌ویژه جوانان باید حرمت قرآن را حفظ کنند، ابراز کرد: قرآن به ما عزت، شجاعت و عظمت داده و اگر می‌بینیم امروز اسلام در دنیا علیرغم تمام دشمنی‌ها و تبلیغات دشمنان طنین‌انداز شده به‌واسطه حرمت گذاشتن به قران کریم است.

رفیعی ادامه داد: امروز می‌بینیم آمریکایی که ازنظر توان، بودجه و پشتیبانی نظامی با تمام کشورهای جهان برابری می‌کند و بیشترین نیروی نظامی دنیا را در اختیار دارد چگونه در برابر یمنی‌ها، حزب‌الله و ایران درمانده شده است.

وی با اشاره به ماجرای توقیف نفت‌کش انگلیس پس از امر رهبر انقلاب اسلامی توسط شیر مردان سپاه پاسداران، ابزار کرد: تمام دنیا دیدند که دلاوران سپاه پس از سخنان رهبری که فرمودند توقیف نفت‌کش ایرانی بی‌پاسخ نخواهد ماند روحیه گرفتند و تنها دو روز بعد نفت‌کش انگلیسی را در آب های خلیج فارس توقیف کردند، از آن‌سو پهپاد فوق پیشرفته آمریکا توسط همین نیروهای انقلابی ساقط شد و کشورهای منطقه مانند امارات یکی‌یکی پشت آمریکا را خالی کردند.

استاد حوزه علمیه قم با تأکید بر اینکه این وعده قرآن است که مستضعفان در جهان به حکومت خواهند رسید، گفت: اگر پشت‌هم باشیم و اگر اعتقاد قوی داشته باشیم هیچ قدرتی یارای مقابله با ما را نخواهد داشت و این وعده خدا در قرآن کریم است.

رفیعی در پایان خاطرنشان کرد: نگه‌داشتن حرمت قرآن یعنی نگه‌داشتن حرمت وعده‌های این کتاب آسمانی، یعنی اگر به ما وعده داده‌شده امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) خواهند آمد و حکومت عدل الهی را در جهان به پاخواهند کرد ما نیز باید برای فرج حضرت زمینه‌سازی کرده و در برابر مستکبرین مقاومت کنیم که این تنها راهکار غلبه وبرتری بر دشمنان اسلام و مسلمین است.

انتهای پیام/