به گزارش مرکز خبر مسجد مقدس جمکران، این مکان مقدس در ایام عید بزرگ غدیر با حضور عاشقان و منتظران امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) فضای معنوی خاصی دارد.

منتظران قیام در ایام عید غدیر با حضور در مسجد مقدس جمکران با امام زمانشان تجدید عهد کرده و این روز را به فرزند غدیر تبریک و تهنیت عرض می کنند.

معاونت فرهنگی این مکان مقدس در این ایام برنامه های ویژه ای را تدارک دیده است. این برنامه ها از روز دوشنبه ۲۸ مرداد همزمان با شب عید غدیر بلافاصله بعداز نماز عشا با سخنرانی حجت الاسلام سید رضا طباطبایی، شعر خوانی سیدمجتبی اقوامی و مدیحه سرایی کربلایی محمد حیدری برگزار خواهد شد.

برنامه های روز سه شنبه با مدیحه سرایی سید جواد میرجعفری در ظهر عید غدیر دنبال خواهد شد و در ادامه از ساعت ۱۶:۳۰ کاروان شاد غدیر از حرم مطهر حضرت معصومه(سلام الله علیها) به سمت مسجد مقدس جمکران حرکت خود را آغاز خواهد کرد.

مراسم شام عید غدیر با سخنرانی حجت الاسلام میر شفیعی و قرائت دعای توسل حاج سید علی حسینی نژاد ادامه خواهد یافت.

چهارشنبه ۳۰ مرداد همزمان با شب میلاد امام کاظم علیه السلام بلافاصله بعداز نماز عشا مجلس جشنی با سخنرانی حجت الاسلام محمدی
و مدیحه سرایی کربلایی احمد نصراللهی برگزار خواهد شد.

مراسم کمیل عارفانه روز پنجشنبه ۳۱ مرداد بعد از نماز مغرب و عشا با سخنرانی حجت الاسلام ماندگاری و مداحی حاج مهدی حیدرزاده در فضای قدسی مسجد مقدس جمکران برگزار خواهد شد.

جمعه اول شهریور عاشقان و منتظران حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه) دعای ندبه را با سخنرانی حجت الاسلام میردامادیان
و مداحی حاج محمد رضا غلامرضازاده زمزمه خواهند کرد.

انتهای پیام/