به گزارش مرکز خبر مسجد مقدس جمکران، همزمان با جشن های عید غدیر در مسجد مقدس جمکران، ندا خانی آقا یوسف ورزشکار قهرمان و بانوی محجبه ایرانی که در مسابقات جهانی کشتی آلیش بانوان در سال ۲۰۱۲ توانسته مقام اول و مدال طلا را از آن خود کند با حضور در مسجد مقدس جمکران مدال طلای خود را به این مسجد مقدس اهدا کرد.

وی با اشاره به اینکه امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) به عنوان پدر امت همواره نظر لطف و عنایت به دختر کوچکش داشته است، گفت: این مدال را به محضر حاضرترین حاضر جهان اهدا می کنم تا با این کار در حد توانم از امام زمانم قدردانی کرده باشم.

این دارنده مدال های مختلف بین المللی گفت: در تمام مسابقات تلاش کردم حجابم را حفظ کرده و پرچم سیدالشهدا(علیه السلام) را به اهتزاز دربیاورم.

خانی خاطرنشان کرد: عشق به امام زمان(علیه السلام) مقدس ترین دارایی من است و مدال های دیگرم را نیز در مناسبت های دیگر به مسجد مقدس جمکران که منتسب به ایشان است اهدا خواهم کرد.

گفتنی است این مدال در برنامه زنده حاضر غائب از نظر که به مناسبت روز غدیر از مسجد مقدس جمکران به صورت زنده بر روی آنتن شبکه قرآن رفت به معاون فرهنگی این مکان مقدس اهدا شد.

انتهای پیام/