به گزارش مرکز خبر مسجد مقدس جمکران، این مکان مقدس در روزهای پایانی هفته جاری و منتهی به جمعه، روز منتسب به امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) با برنامه های متنوع میزبان منتظران و مهدی باوران می شود.

بنابر این گزارش، برنامه های میعادگاه عاشقان از سه شنبه، ۲۶ شهریور ماه با آموزش عمومی قرآن و شرح صحیفه سجادیه از ساعت ۲۰ آغاز می‌شود و در ادامه حجت‌الاسلام والمسلمین مهدوی‌نیا برای زائران سخنرانی می کند.

قرائت دعای پرفیض توسل با نوای حسین حقی پایان بخش برنامه های مسجد مقدس جمکران در سه شنبه شب است.

همچنین، این مکان مقدس پنجشنبه، ۲۸ شهریور ماه با جلسه آموزش عمومی قرآن از ساعت ۲۰ به استقبال منتظران امام زمان(علیه السلام) رفته و سپس حجت‌الاسلام فیاضی برای آنها منبر می رود.

برنامه های میعادگاه منتظران در در شب جمعه، شب زیارت مخصوص حضرت سیدالشهداء(علیه السلام) با قرائت دعای پرفیض کمیل با نوای مهدی سلحشور پایان می یابد.

مسجد جمکران روز جمعه، ۲۹ شهریور ماه نیز برنامه های خود را با قرائت دعای شریف عهد از ساعت ۵:۴۵ آغاز می کند و سپس حجت‌الاسلام تراشیون برای حضار سخنرانی می کند.

زمزمه دعای ندبه در فراغ امام زمان(عجل الله تعالی فرجه)، با نوای سید علی حسینی‌نژاد پایان بخش برنامه های صبح جمعه، در جمکران است.

برنامه های این هفته جمکران عصر جمعه با قرائت زیارت شریف «آل یس» از ساعت ۱۹ پایان می یابد.