به گزارش مرکز خبر مسجد مقدس جمکران، در آستانه پیاده‌روی اربعین حسینی، از سوی جامعه ایمانی مشعر  و با مشارکت مسجد مقدس جمکران نمایشگاه «جامع نیازمندی‌های اربعین ۲» در این مکان مقدس برگزار می‌شود و هدف از برگزاری این نمایشگاه، عرضه محصولات و خدمات فرهنگی،‌ بهداشتی،‌ رفاهی و ملزومات پیاده‌روی اربعین است.

غرفه‌های فرهنگی نمایشگاه «جامع نیازمندی‌های اربعین ۲» شامل معرفی موکب‌های خارجی و اقدامات انجام شده در سال‌های قبل و در مسیر پیاده‌روی اربعین، پاسخگویی به شبهات، معرفی بچه‌های گروه امانتداری در نجف، برگزاری کتابخوانی، معرفی طرح‌های نائب الشهید و شهدای راه کربلا می‌شود.

همچنین بخش رفاهی این نمایشگاه شامل غرفه‌های ایرانسل، همراه اول و سیم‌کارت‌های عراقی، معرفی طرح‌های اربعین، فروش کفش و کوله پشتی، مشاوره و بسته‌های اربعین است.

براساس این گزارش، در فروشگاه فرهنگی این نمایشگاه، فروش چای هیأت، کفش، محصولات فرهنگی، کتیبه و پرچم و نوشت‌افزارهای اسلامی ایرانی، چوب‌های پرچم آنتن و دسته سلفی ارائه می‌شود.

این نمایشگاه از روز سه‌شنبه ۲۶ شهریورماه تا جمعه ۲۹ شهریورماه از ساعت ۱۷ عصر تا ۱ بامداد در شبستان امام هادی‌(علیه السلام) واقع در ورودی درب یک مسجد مقدس جمکران، میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

انتهای پیام/