به گزارش مرکز خبر مسجد مقدس جمکران، حجت‌الاسلام‌والمسلمین در دیدار خانواده سید حسن نصرالله ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهید هادی نصرالله، شهادت ایشان را منشأ تحولی عظیم در تثبیت حقانیت و محبوبیت حزب‌الله لبنان دانست و اظهار کرد: در مقایسه با فرزندان رؤسا و رهبران جهان عرب استثنایی است که فرزند رهبر مقاومت در خط مقدم نبرد با صهیونیست‌ها تا آخرین گلوله بجنگد تا شهید شود و جنازه‌اش به اسارت دشمن دربیاید.
وی با اشاره به توطئه‌های جبهه استکبار علیه حزب‌الله از آغاز تاکنون گفت: همه این توطئه‌ها سبب محبوبیت و قدرت بیشتر حزب‌الله شده است.
تولیت مسجد مقدس جمکران تحولات عالم در ۵۰ سال اخیر را بسیار عظیم و شگرف دانست و افزود: نخستین جنگ رژیم صهیونیستی با کشورهای عربی مصر، اردن و سوریه به پیروزی سریع آن منتهی و بخش‌هایی از سرزمین‌های عربی تصرف شد اما چهل سال بعد و درحالی‌که اسرائیل از جمیع جهات نظامی مجهزتر شده بود در مواجهه با گروه کوچکی از شیعیان به نام حزب‌الله، برای نخستین بار زهرشکست را چشید. امروز مقاومت و پیروزی‌های انصار الله در یمن در برابر تمام جبهه استکبار، باعث شگفتی عالم شده است.
حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان در پایان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و آیاتی از قرآن کریم، پیروزی جبهه مقاومت را حتمی و نزدیک دانست و خاطرنشان کرد: سقوط مستکبرین یکایک جلوی چشمان ما در حال رقم خوردن است و رژیم صهیونیستی که روزگاری شعار از نیل تا فرات را سر می‌داد امروز از ترس مقاومت دیوار بتنی دور خود می‌کشد و خود را در منطقه‌ای کوچک محدود کرده است.

انتهای پیام/