به گزارش مرکز خبر مسجد مقدس جمکران، مهدی دانش آشتیانی در تشریح برنامه های هنری رسانه ای این مکان مقدس برای پاسداشت ایام نهم ربیع الاول اظهار کرد: منتظران معمولا برای فرج و سلامتی امام زمان دست به جیب می شوند و سفره ای می اندازند و یا ایستگاه صلواتی برپا می کنند و صدقه می دهند؛ اما برای سلامتی و فرج امام زمان کارهای کم خرج تر و موثرتری می شود انجام داد.
وی افزود: با یک لبخند و یا گوش دادن به درد دل های اطرافیانمان می توانیم همدلی را به آنها هدیه کنیم؛ از اینرو پویش #نذر_همدلی با شعار «برای ظهور همدل باشیم» در رسانه ها و فضای مجازی، همزمان با ایام آغاز امامت حضرت بقیت الله ارواحنا فداه برای یادآوری ضرورت همدل تر شدن اقشار مختلف جامعه طراحی و اجرا خواهد شد.
مدیر هنر و رسانه مسجد مقدس جمکران با اشاره به تولیدات متنوع هنری و رسانه ای با موضوع همدلی از جمله پوستر، عکس نوشت، پادکست، تیزر، موشن گرافی از فعالان فضای مجازی و اصحاب رسانه خواست با مراجعه به کانال ها و صفحات مجازی مسجد با شناسه @jamkaran_ir و انتشار حداکثری تولیدات به داغ شدن این پویش کمک کنند.
دانش آشتیانی در پایان گفت: پویش نذر همدلی در ایام نهم ربیع آغاز فعالیت های هنری رسانه ای مسجد با موضوع همدلی در طول سال خواهد بود.