به گزارش مرکز خبر مسجد مقدس جمکران، حجت‌الاسلام‌والمسلمین فاتح با بیان اهمیت برگزاری باشکوه مراسم ۹ ربیع‌الاول اظهار داشت: مسجد مقدس جمکران به‌عنوان اصلی‌ترین پایگاه عاشقان ولایت و مهدویت برنامه‌های ویژه‌ای را برای بزرگداشت روز ۹ ربیع و آغاز امامت امام زمان (عجل الله تعالی فرجه) تدارک دیده است.

وی آغاز برنامه‌ها را از غروب سه‌شنبه ۱۴ آبان ماه اعلام کرد و افزود: برنامه‌های روز بزرگداشت آغاز امامت امام عصر(عجل الله تعالی فرجه) با برنامه اجتماع عسکریون و با حضور خادمان و زائران در شب شهادت امام حسن عسکری(علیه السلام) ساعت ۷و نیم شب آغاز می‌شود.

مدیر تبلیغ و ارتباطات فرهنگی مسجد مقدس جمکران تجلیل از یازده موکب‌های مهدوی را یکی از برنامه‌های سه‌شنبه‌شب اعلام کرد و گفت: برنامه تجلیل از موکب‌های مهدوی در اربعین حسینی مابین برنامه سخنرانی و دعای توسل برگزار می‌شود.

وی برنامه عصر روز چهارشنبه را تجدیدعهد طلاب و روحانیون با امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) اعلام و خاطرنشان کرد: این برنامه با عنوان “عهد جانان” هم‌زمان با نماز مغرب و عشا و استقبال خادمان مسجد از طلاب و سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین قرائتی تدارک دیده‌شده است.

وی همچنین برنامه ویژه روز جمعه ۱۷ آبان ماه را برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع سبک زندگی معرفی و بیان کرد: از ساعت ۹ صبح تا ۱۵ دوره یک‌روزه آموزش آرامش و سلامت خانواده با حضور دکتر مرتضی آقا تهرانی، دکتر مهدی هادی و حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید رضا تراشیون برگزار می‌شود.

انتهای پیام/