به گزارش مرکز خبر مسجد مقدس جمکران، ۸۰ نفر از خادمان خواهر و برادر مسجد مقدس جمکران به مناسبت نهم ربیع الاول سالروز آغاز امامت حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه) با حضور در دانشگاه تهران به استقبال نمازگزاران جمعه این شهر رفتند.

خادمان جمکران در ورودی دانشگاه پوستر، شکلات و پرچم های لبیک یا مهدی را به نمازگزاران هدیه داده و آغاز امامت امام زمان(علیه السلام) را تهنیت گفتند.

تلاوت قرآن، قرائت دعای عهد و اجرای گروه سرود خدام المهدی (علیه السلام) متشکل از خادمان مسجد مقدس جمکران از برنامه های پیش از خطبه نماز جمعه تهران بود که توسط خادمان این مکان مقدس اجرا شد.

آیت الله صدیقی امام جمعه موقت تهران در خطبه های دوم نماز با اشاره به آغاز ولایت حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه) در روز نهم ربیع الاول خاطرنشان کرد: اگر از عالم یک روز باقی نماند، خدا آن روز را آنقدر را طولانی می‌کند تا حضرت مهدی (علیه السلام) ظهور کند و عالم را از ظلم و جور پاک و پر از عدل و داد کند. این پاسخ به فطرت است.

این استاد حوزه درباره سندیت مسجد مقدس جمکران به نقل از آیت‌الله بهجت یادآور شد: حضرت‌ آیت‌الله بهجت درباره مسجد جمکران و سندیت این مسجد می‌گویند این مسجد مستند به یک خواب نیست. حسن مسلم جمکرانی در بیداری دعوت شد، وجود حضرت را دید و حضرت نقشه را ترسیم کرد. اینجا قدمگاه است و هر کسی که به مسجد جمکران می‌رود، باید بوی ایشان را بشوند. بارها حضرت را در این مسجد دیده‌اند.

اهدای پرچم، حمایل و نشان مسجد مقدس جمکران به سیدمحمدباقر پیش‌نمازی رئیس ستاد نماز جمعه تهران توسط حجت الاسلام یاسین حسین آبادی معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران از دیگر برنامه های این کاروان در نمازجمعه تهران بود.

حضور خادمان مسجد مقدس جمکران در حرم شاه عبدالعظیم حسنی(علیه السلام) و زیارت مراقد نورانی این آستان مقدس پایان بخش برنامه ها بود.

انتهای پیام/