به گزارش مرکز خبر مسجد مقدس جمکران، حجت الاسلام یاسین حسین آبادی از آغاز جشنواره دانش آموزی «مصباح الهدی» خبر داد و اظهار کرد: این جشنواره با همکاری آموزش و پرورش و با موضوع «دوست خوب من» که ناظر بر رفاقت و انس نسل نوجوان و جوان با امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) است، برگزار می شود.

معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران با بیان اینکه ۲۲ بهمن ماه ۹۸ آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره است، تصریح کرد: تواشیح، مدیحه سرایی، همخوانی دعاهای مهدوی همچون عهد، فرج و سلامتی امام زمان(علیه السلام)، سرود، نمایش، پرده خوانی، شعر، دل‌نوشته، خاطره اولین حضور در جمکران، خوشنویسی احادیث مهدوی، تذهیب ادعیه و روایات مهدوی، وبلاگ نویسی، نماهنگ، طراحی پوستر، نقاشی و خطابه و کنفرانس از محورهایی است که علاقمندان می توانند در آنها به رقابت بپردازند.

وی ادامه داد: این جشنواره از ۹ ربیع الاول، همزمان با ایام آغاز ولایت و امامت حضرت حجت(عجل الله تعالی فرجه) آغاز شده، بنابر تقویم تعیین شده، ۲۲ بهمن آخرین مهلت ارسال آثار به آن و ۱۵ اسفند زمان ارزیابی و داوری آثار است. آثار برتر هفتم فروردین ۹۹ به صورت نمایشگاه در معرض دید زائران مسجد مقدس جمکران قرار می گیرد.

حسین آبادی تاکید کرد: علاقمندان برای ارسال آثار می توانند به سایت مسجد مقدس جمکران به نشانی http://www.jamkaran.ir/ مراجعه یا اپلیکیشن «شمیم جمکران» را در روزهای آینده از کافه بازار دانلود و از آن طریق ثبت نام کنند.

وی با اعلام تدارک برنامه های هفته وحدت و ایام ولادت پیامبر(صلی الله علیه و آله) در مراکز گل نرگس و جوانه های انتظار، ابراز کرد: سخنرانی حجج اسلام ضیایی و نظری منفرد و مدیحه سرایی و مولودی خوانی ذاکرانی همچون سیدمهدی میرداماد و حاج حسن شالبافان نیز برای این ایام تدارک شده است.

 

انتهای پیام/