به گزارش مرکز خبر مسجد مقدس جمکران، این مکان مقدس در روزهای پایانی هفته همچون دیگر هفته ها با برنامه های سخنرانی و دعاخوانی و آموزش های عمومی قرآن و ادعیه میزبان زائران می شود.

برنامه های میعادگاه منتظران روز سه‌شنبه، پنجم آذر ‌ماه با آموزش قرآن و شرح صحیفه سجادیه توسط حجت الاسلام اعوانی از ساعت ۱۸ آغاز شده و در ادامه حجت‌الاسلام والمسلمین مهدوی نیا برای زائران سخنرانی می کند.

زمزمه دعای توسل با نوای مهدی سلحشور در ویژه برنامه «توسل به حریم کبریا» از ساعت ۲۰:۱۵ پایان بخش برنامه های سه شنبه شب مسجد مقدس جمکران است.

میعادگاه منتظران پنجشنبه، نهم آذر ماه نیز از ساعت ۱۸ با جلسه آموزش عمومی قرآن به استقبال منتظران می رود و سپس در ویژه برنامه «کمیل عارفانه» حجت‌الاسلام والمسلمین مبینی سخنرانی کرده و دعای پرفیض کمیل با نوای محمود بذری قرائت می شود.

جمعه، ۱۰ آذرماه به عنوان روز منتسب به امام مهدی(عجل الله تعالی فرجه) مسجد مقدس جمکران از ساعت ۵:۴۵ با قرائت دعای عهد برنامه های خود را آغاز کرده سپس آئین «ندبه انتظار» با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین مومنی و قرائت دعا توسط حسن حیدرزاده از ساعت ۶ صبح برگزار می شود.

پایان بخش برنامه های جمکران در این هفته قرائت زیارت آل یاسین از ساعت ۱۶:۱۵ روز جمعه است.

انتهای پیام/