به گزارش مرکز خبر مسجد مقدس جمکران، معاونت فرهنگی این مکان مقدس این هفته نیز از سه شنبه شب تا غروب جمعه با برنامه های متنوع میزبان منتظران و مهدی باوران می شود.

بنابر این گزارش، سه شنبه، برنامه های میعادگاه منتظران روز سه‌شنبه، ۱۲ آذر ‌ماه با آموزش قرآن و شرح صحیفه سجادیه از ساعت ۱۸ آغاز شده و در ادامه حجت الاسلام والمسلمین سیدحسین مومنی برای زائران سخنرانی می کند.

زمزمه دعای توسل با نوای حاج رضا نبوی در ویژه برنامه «توسل به حریم کبریا» از ساعت ۲۰:۱۵ پایان بخش برنامه های سه شنبه شب مسجد مقدس جمکران است.

میعادگاه منتظران پنجشنبه،۱۴ آذر ماه نیز از ساعت ۱۸ با جلسه آموزش عمومی قرآن به استقبال منتظران می رود و سپس در ویژه برنامه «کمیل عارفانه» حجت الاسلام والمسلمین بیگدلی سخنرانی کرده و دعای پرفیض کمیل با نوای سید محسن بنی فاطمی قرائت می شود.

جمعه، ۱۵ آذرماه به عنوان روز منتسب به امام مهدی(عجل الله تعالی فرجه) مسجد مقدس جمکران از ساعت ۵:۴۵ با قرائت دعای عهد برنامه های خود را آغاز کرده سپس آئین «ندبه انتظار» با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین صفاری و قرائت دعا توسط حاج علی مهدوی نژاد از ساعت ۶ صبح برگزار می شود.

پایان بخش برنامه های جمکران در این هفته قرائت زیارت آل یاسین از ساعت ۱۶:۱۵ روز جمعه است.

انتهای پیام/