به گزارش مرکز خبر مسجد مقدس جمکران، حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن رحیمیان دوشنبه شب دراجتماع باشکوه تشییع کنندگان پیکر مطهر سردار شهید سلیمانی و همرزمانش درمسجد مقدس جمکران، با تجلیل از حضور باشکوه مردم ایران و عراق و همچنین قم مقاوم در مراسم تشییع سردار مقاومت افزود: خون شهدای این حمله تروریستی زمینه‌ساز پیروزی اسلام و آزادی قدس شریف می‌شود.
وی تاکید کرد: اگر چه این شهادت برای جهان اسلام و مقاومت سخت بود ولی دنیا شاهد عظمت ملت ایران و عراق و پیوند مستحکم این دو ملت حول محور ولایت و فرهنگ شهادت بود.
تولیت مسجد مقدس جمکران با بیان اینکه سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس در سال‌های اخیر به عنوان یاور امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) معرفی شدند، گفت: این دو شهید بزرگوار یاور راستین بودند که نشانه آن پیروی آنان از ولایت بود.

حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان ادامه داد: پس از شهادت این سرداران بزرگ، مسجد مقدس جمکران پایگاه عظیم تشیع به جای نصب پرچم سیاه بر فراز گنبد آن، پرچم سرخ با شعار «یا لثارت الحسین» را نصب کرد که این موضوع در سطح دنیا بازتاب‌های بسیار زیادی داشت و موجب هراس و وحشت دشمنان شد.

وی ادامه داد: نصب پرچم سرخ خونخواهی «یا لثارات الحسین(علیه السلام)» بر گنبد مسجد مقدس جمکران به آمریکا و اذناب آن در منطقه این پیغام را داد که انتقام سخت ملت ایران و مجاهدان اسلام و مقاومت در انتظار آنهاست.