به گزارش مرکز خبر مسجد مقدس جمکران، حجت‌الاسلام احمد پناهیان در نخستین شب از مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا (سلام‌الله علیها) در مسجد مقدس جمکران با اشاره به اینکه ویژگی جبهه کفر و نفاق این است که دنیا را به آخرت ترجیح می‌دهند و مقابل راه حق می‌ایستند و این راه را منحرف می‌کنند، اظهار کرد: گاهی مستقیم می‌ایستند، اما گاهی دین را منحرف به مردم معرفی می‌کنند و میگویند باید با قدرت‌های مستکبر دنیا مصالحه کنیم.

وی ادامه داد: وقتی مردم ما در تشییع سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی آن حماسه باشکوه را ایجاد کردند که سی سال در جبهه حق علیه باطل در صف اول مبارزه بوده، این یعنی مردم ما آرمان‌های انقلاب و جهاد را قبول دارند و این خط را برگزیده‌اند.

پناهیان با اشاره به حماسه میلیونی مردم عراق در راهپیمایی روز جمعه، ابراز کرد: چند میلیون عراقی نفی سلطه آمریکا را در کشور پر فتنه عراق فریاد زدند. این راهپیمایی حتی فرمان مرجعیت هم نبود؛ فقط به دعوت از گروه‌های مقاومت بود. این حماسه نبود مگر به خاطر اتصال قلوب مردم به ولایت.

وی افزود: حجت حق باید تذکر به ایام‌الله می‌داد، و فاطمه سلام‌الله علیها این تذکر را داد. فاطمه سلام‌الله علیها چون تنها بود محکوم به حذف شد. اما امروز ما تنها نیستیم و باید مقابل جبهه کفر بایستیم. ما امروز یک امت در سراسر کشورهای اسلامی هستیم.

پناهیان بابیان اینکه اگر امروز همه خواص مثل رهبر انقلاب فریاد حق را بلند کنند از دشمن هیچ‌چیز نمی‌ماند، تصریح کرد: وقتی همه یک‌صدا شوند از تردید در دل امت اسلامی چیزی باقی نمی‌ماند. اگر خواص جامعه مدام متذکر ایام‌الله باشند، مردم هم وارد عرصه حمایت حق می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه در کوران فتنه‌های امروز خیلی‌ها ساکت‌اند، گفت: مگر فاطمه سلام‌الله علیها ساکت بود که شما ساکتید؟ نکند امروز جبهه حق و باطلی نیست که ساکتید. نکند حق علی زمان یعنی امام زمان (عجل الله تعالی فرجه) غصب نشده که شما ساکتید؟

وی خاطرنشان کرد: برخی هم سکوت نمی‌کنند، بلکه حرفی می‌زنند که دشمن می‌خواهد که باید از این‌ها پرسید چرا دستتان هیزم است و کجا را با هیزم زبان و بیانتان می‌خواهید آتش بزنید؟

انتهای پیام/