به گزارش مرکز خبر مسجد مقدس جمکران، نخستین جلسه ستاد مرکزی قرارگاه «گامی به‌سوی جامعه مهدوی» حسب دستور تولیت محترم وباحضور جمعی از مسئولین و خیرین به ریاست محمدکاظم پورامینی قائم‌مقام تولیت مسجد مقدس جمکران برگزار شد.

پورامینی در این نشست به تبیین اهداف تشکیل این قرارگاه پرداخت و از همه اعضاء حاضر در جلسه خواست تا از تمام ظرفیت‌های خود برای پیشبرد فعالیت‌ها بهره‌گیری کنند.

وی با تأکید بر اینکه خادمان مسجد مقدس جمکران خود را موظف می‌دانند در لبیک به‌فرمان مقام معظم رهبری و در آستانه ماه مبارک رمضان برای کمک‌رسانی به نیازمندان قدمی بردارند، شبکه مردمی یاوران مهدی (شمیم) را بستری مناسب برای ارتباط دوسویه با مخاطبان این مکان مقدس برای افزایش مشارکت مردمی در اجرای طرح‌های این قرارگاه عنوان کرد.

کمک به محرومین با پیوست‌های فرهنگی، فعالیت در گستره کشوری و استفاده از ظرفیت دفاتر نمایندگی مسجد مقدس جمکران، اجرای طرح هر مسجد یک قربانی با محوریت ائمه جماعات مساجد و اجرای طرح هر بقعه متبرکه یک قربانی با محوریت اوقاف و امور خیریه از مصوبه‌های این جلسه بود.

همچنین مقرر شد با توجه به فعالیت گروه‌های مختلف جهادی در استان و باهدف پیشگیری از موازی کاری، لیست کاملی از محرومین مناطق مختلف تهیه‌شده و امور توزیع در محلات شهر قم به کمیته محلات قرارگاه مردمی کریمه سپرده میشود.

در این نشست صداوسیمای مرکز قم مسئولیت کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغ قرارگاه را در رسانه استانی و ملی عهده‌دار شد.

گفتنی است جلسات هماهنگی قرارگاه مردمی گامی به‌سوی جامعه مهدوی به‌صورت روزانه با حضور مسئولین و خیرین استان در حال برگزاری است.