به گزارش مرکز خبر مسجد مقدس جمکران، حجت الاسلام یاسین حسین آبادی پیرامون برنامه‌های شب‌های قدر در مسجد مقدس جمکران گفت: شب‌های قدر در مسجد مقدس جمکران امسال به شیوه دیگری نسبت به سال‌های گذشته برگزار می‌شود، امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا و محدودیت‌های ایجاد شده، برنامه‌های ویژه شب‌های قدر را از طریق رسانه ملی به دلدادگان ائمه اطهار(علیهم السلام) تقدیم خواهیم کرد.

وی ادامه داد: در شب‌های قدر برنامه‌های مسجد مقدس جمکران از ساعت ۲۴ تا ۲:۳۰ دقیقه بامداد برگزار می‌شود، در سه شب این مراسم از سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین فرحزاد، آیت الله سید مهدی میر باقری و حجت الاسلام والمسلمین سید حسین مومنی بهره خواهیم برد، همچنین حاج عباس حیدرزاده، حاج سید علی حسینی نژاد و حاج حسن شالبافان برای قرائت دعای جوشن کبیر و مرثیه خوانی حضور خواهند داشت. این برنامه‌ها به صورت زنده از شبکه چهارم سیما برای علاقمندان تقدیم خواهد شد.

معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران به برنامه‌های روزانه ماه مبارک رمضان در این مکان مقدس اشاره کرد و گفت: هر روز بعد از نماز صبح قرائت و ترتیل خوانی قرآن کریم را برگزار می کنیم که این برنامه نیز از شبکه چهارم سیما به صورت زنده پخش می شود.

حسین آبادی پیرامون مناجات خوانی هرشب ماه مبارک رمضان در مسجد مقدس جمکران خاطرنشان کرد: در حال حاضر هر شب مناجات خوانی و «دعای افتتاح» به صورت مستمر به صورت مستقیم از شبکه چهارم سیما از ساعت ۱:۱۵ تا ۲ دقیقه بامداد پخش می‌شود.

انتهای پیام/