به گزارش مرکز خبر مسجد مقدس جمکران، علی‌رغم آن‌که این مکان مقدس با تصمیم ستاد ملی کرونا از روز ۱۲ خردادماه ۲۴ ساعته بعد از حدود ۷۰ روز پذیرای زائران و مومنان است، اما همچنان برنامه‌های پرمخاطب هفتگی‌اش مانند دعای توسل، دعای ندبه و زیارت آل یاسین بدون حضور جمعیت برگزار خواهد شد.
حجت‌الاسلام یاسین حسین‌آبادی، معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران دراین باره گفت: این مسجد مقدس این هفته در شب چهارشنبه با توجه به همزمانی با شب ارتحال امام خمینی (ره) و تمرکز رسانه‌ملی بر روی برنامه‌های حرم مطهر، مراسم قرائت دعای توسل را از رسانه ملی نخواهد داشت.
وی اضافه کرد: مراسم قرائت دعای ندبه و زیارت آل یاسین این هفته نیز بدون حضور مستمع برگزار خواهد شد که روز جمعه ۱۶ خردادماه از ساعت ۷ تا ۸ صبح قرائت دعای ندبه و از ساعت ۲۳:۳۰ قرائت زیارت آل یاسین انجام و از شبکه قرآن سیما و شبکه استانی قم پخش زنده خواهد شد.
معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران خاطرنشان کرد: از روز گذشته نمازهای جماعت در این مسجد مقدس با حفظ فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل های بهداشتی از سر گرفته شده و دو شبستان امام علی(علیه السلام) و حضرت زهرا(سلام الله علیها) پذیرای نمازگزاران برادر و خواهر هستند.