به گزارش مرکز خبر مسجد مقدس جمکران، یونس عالی پور در جلسه ستاد تسهیلات امور زائرین استان قم در سالن جلسات کرامت استانداری قم برگزار شد اظهار کرد: در سایه شیوع ویروس کرونا، دستگاه‌های اجرایی استان قم باید وظایف خود را در قبال مسافران با شرایط فعلی تطبیق بدهند، به خصوص اینکه در دهه کرامت و تعطیلات تابستانی انتظار حضور زائران را در استان داریم.

وی ادامه داد: از فعالیت‌های حرم حضرت معصومه(سلام الله علیها) و مسجد مقدس جمکران بابت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ستاد ملی کرونا تقدیر به عمل آمد و این مساله باید مورد توجه مدیران در استان قرار بگیرد.

عالی پور با اشاره به دهه کرامت اظهار کرد: این دهه از روز اول ذی القعده سوم تیرماه تا دهم ذی القعده است و این دهه روزهایی همچون بزرگداشت امامزادگان نیز دارد.

معاون هماهنگی امور زائرین استانداری قم افزود: برگزاری جشن‌های عمومی در استان به مناسبت دهه کرامت با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با کسب اجازه از مدیریت بحران استان قم مشکلی نخواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: به دنبال فراخوان زائرین برای حضور در استان قم در دهه کرامت نیستیم، ولی اگر زائری به شهر قم بیاید با رعایت پروتکل بهداشتی در خدمت او خواهیم بود، حفظ جان، امنیت و آرامش زائرین برای ما اهمیت دارد.

انتهای پیام/