به گزارش مرکز خبر مسجد مقدس جمکران، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم در جمع خادمین مسجد مقدس جمکران، اظهار داشت: افتتاح دفتر نمایندگی مسجد مقدس جمکران در تبریز می‌تواند برکات معنوی فراوانی برای این شهر داشته باشد.

وی با اشاره به این‌که مردم تبریز افرادی ولایتمدار هستند، ابراز داشت: ولایتمداری اهالی تبریز حکایت از پیوند قلبی عمیق آنان با ائمه اطهار (علیهم السلام) دارد.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی با بیان این که ارادت و محبت قلبی نسبت به ائمه (علیهم السلام) در همه شهرهای کشور وجود دارد، افزود: کمتر زائری دیده می‌شود که پس از زیارت حضرت معصومه (سلام الله علیها) در قم به زیارت مسجد مقدس جمکران نرود.

امام‌جمعه تبریز، حجت‌الاسلام‌ نوبری که عهده‌دار مدیریت دفتر مسجد مقدس جمکران در استان شده است را چهره‌ای نام‌آشنا برای عامه مردم و مسئولین توصیف کرده و اظهار داشت: وی فردی ولایی با روحیه‌ای جهادی است که حضور ایشان گره‌گشای بسیاری از امور خواهد بود.

وی با ابراز امیدواری از فعالیت ثمربخش دفتر مسجد مقدس جمکران در استان، گفت: گسترش و تبیین فرهنگ و سبک زندگی جامعه مهدوی امری است که باید بیشتر به آن توجه کرد.

حجت‌الاسلام‌ نوبری، مدیریت دفتر مسجد مقدس جمکران در استان نیز در این دیدار گفت: امیدوارم با فعالیت‌های خادمین و تعاملاتمان با مسئولین استانی مروج فرهنگ امام زمانی در جامعه باشیم.