به گزارش مرکز خبر مسجد مقدس جمکران، مشروح پیام به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

‌استقرار صلح و امنیت جهانی و اقامه قسط و عدل، آرمان و هدفِ متعالی انبیاء عظام از حضرت آدم تا خاتم الانبیاء بوده است(لیقوم الناس بالقسط) و بر اساس وعده قطعی الهی که فرمود: “أن الارض یرثها عبادی الصالحون” خاتم الاوصیاء و موعود جهانی حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه) با یاری عدالت‌خواهان عالم و حضرت عیسای مسیح (علیه السلام) آن را تحقق خواهد بخشید.

 اعتراضات گسترده و بحرانى که این روزها در ۵۰ ایالت آمریکا شاهدیم واکنش به ظلم، نژادپرستی و بی‌عدالتی سردمداران امریکا طی چندین قرن نسبت به سیاه‌پوستان و توده‌های مردم در مهد مدعیان آزادی، دموکراسی و حقوق بشر است.

این درگیری خشونت‌آمیز نمونه‌ای بارز از رویارویی ستمگران و ستمدیدگانی است که دیگر تاب تحمل این همه ذلت و حقارت را ندارند. این خیزش گسترده که به اروپا و دیگر نقاط جهان هم تسری پید کرده، اگر در این مقطع هم با قوه قهریه سرکوب شود، به آتش زیر خاکستری تبدیل خواهد شد که هر زمان آماده شعله‌ور شدن و  برکندن بنیان ظلم و ظالم است.

«شورای راهبردی خادمان بین الملل مهدویت» وابسته به کانون عدالت خواهی مسجد مقدس جمکران با الهام از آموزه‌های قرآنی، مکتب امام‌خمینی و اندیشه‌های ناب امام خامنه‌ای، جنایات شیطان بزرگ در مقابله با معترضانی که خواهان رعایت حقوق اولیه از جمله برخورداری از امنیت هستند و سرکوب بی‌رحمانه تظاهرکنندگان را به شدت محکوم کرده و از تمامی آزاداندیشان، عدالت‌خواهان، اندیشمندان و دوستداران صلح و انسانیت می‌خواهد که فارغ از هر رنگ، زبان ، آئین، قوم، نژاد و ملت، اقدامات ضد‌ حقوق بشری هیئت حاکمه‌ی دیکتاتورِ ام‌الفسادِ قرن را محکوم کرده و از مردم تحت ستمِ آمریکا به ویژه رنگین پوستان حمایت کنند به این امید که این خیزش زمینه ساز بیداری جهانی و قیام علیه ظلم و بیداد در سراسر جهان گردد و زمینه ظهور یگانه منجی عالم بشریت فراهم آید. ألیس الصبح بقریب     به امید پیروزی نهایی حق بر باطل در کل جهان

 

«شورای راهبردی خادمان بین الملل مهدویت»