به گزارش مرکز مسجد مقدس جمکران، ابراهیم صدوقی با اشاره به اینکه «قرارگاه گامی به سوی جامعه مهدوی» درگام جدید فعالیت خود پس از ماه های شعبان و رمضان در ایام دهه ولایت نیز طرح قربانی برای سلامتی امام زمان(علیه السلام) را دنبال می کند، اظهار کرد: با تاکید رهبر انقلاب اسلامی در سخنرانی اخیر خود مبنی بر ادامه یافتن نهضت تعاون و رزمایش همدلی و کمک مومنانه، خادمان مسجد مقدس جمکران نیز در لبیک به فرمان ایشان برنامه های خود را در دهه امامت و ولایت اجرا می کنند.

وی با اشاره به اینکه در گام نخست فعالیت این قرارگاه بالغ بر۲۰ تن گوشت و ۴۰۰ هزار پرس غذای گرم بین فقرا و آسیب دیدگان از کرونا توزیع شد، بیان کرد: این طرح از هفتم لغایت ۲۱ مرداد در ایام اعیاد قربان و غدیر با هدف هم افزایی گروه های جهادی جهت ارائه خدمات اجتماعی و استفاده از ظرفیت های اجتماعی مسجد مقدس جمکران برای کمک رسانی به محرومین جامعه و ایجاد شبکه تعاملی خدمات اجتماعی با رویکرد رفع فقر و محرومیت و دمیدن روح مهدوی در جامعه اجرا می شود.

معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران ادامه داد: مسجد مقدس جمکران در گام جدید، برای فرهنگ سازی و اجرای طرح قربانی به نیت سلامتی امام زمان(علیه السلام) و بسترسازی برای اقبال بیش از پیش آحاد مردم به این امر مبارک، طرح مشارکت در نذرقربانی را در ایام دهه امامت و ولایت را اجرایی می کند.

صدوقی افزود: در این طرح برای مساجد و آستان های مقدس امامزادگان قم مشارکت و کمک مسجد مقدس جمکران درنظر گرفته شده تا ضمن قربانی، اقدام به توزیع گوشت در پیرامون مساجد و امام زادگان علیهم کنند.

وی با اشاره به اینکه برای توزیع گوشت قربانی توسط مشارکت کنندگان نیز تمهیداتی صورت گرفته و شرایطی وجود دارد که در صورت درخواست قربانی کنندگان اعلام می شود، گفت: برای افراد عادی نیز که در این ایام اقدام به قربانی با هدف توزیع برای مردم مستضعف کنند  توسط مسجد مقدس جمکران شرایط مشارکت در نظر گرفته شده است.

گفتنی است بانیان و خیرین می توانند با شماره گیری# ۳۱۳*۷۸۰* در این  طرح مومنانه شرکت کنند.

همچنین شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۴۳۱۳۱۰۴۳۰ بانک ملت به نام مسجد مقدس جمکران برای واریز وجوه نقدی در نظر گرفته شده، ضمناً عزیزانی که نذر گوسفند قربانی دارند می توانند با شماره ۳۷۲۵۴۷۰۰ با پیش شماره ۰۲۵ تماس بگیرند.