ثبت نام مسابقه - پایگاه اینترنتی مسجد مقدس جمکران، میعاد منتظران | jamkaran.ir

بسم الله الرحمن الرحیم

«بَقیّهُ اللَّهِ خَیرٌ لَکُم إِن کُنتُم ْمُؤْمِنینَ» (هود / ۸۶)

  فرم ثبت نام مسابقه نگین آفرینش

 

۱۰۰ دقیقه پشتیبانی کارشناسان مهدوی برای هر فرد + دوره حضوری آموزش معارف مهدوی

در راستای ترویج معارف مهدوی و با هدف ارتقای سطح بینش و دانش مهدوی و اعتلای اخلاق و ایمان دینی در بین زائرین و مجاورین مسجد مقدّس جمکران، معاونت فرهنگی این مکان مقدس مسابقه “نگین آفرینش” را برگزار می کند.

شرکت‌کنندگان و شرایط آنها:

این مسابقه برای زائرین، مجاورین، اردوها و کاروان‌های مسجد مقدّس جمکران و خانواده­های ایشان برگزار می شود؛ همچنین زائرین محترم می توانند با معرفی این مسابقه به علاقمندان حضرت صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، گامی در ترویج، تبلیغ و آموزش معارف مهدوی و قدمی برای ظهور بردارند.

نتیجه معرفتی شرکت در مسابقه:

شناخت امامت و مهدویت شامل: ۱- کلیات امام شناسی؛ ۲- امام مهدی علیه السلام در آینه آیات و روایات؛ ۳- دوره های مختلف زندگی امام زمان علیه السلام؛ ۴-فلسفه غیبت و شرایط ظهور؛ ۵- حکومت جهانی امام مهدی علیه السلام.

مزایای شرکت در مسابقه:

 ۱-  آموزش کتاب نگین آفرینش با ۱۰۰ دقیقه پشتیبانی توسط کارشناسان مهدوی؛ ۲- برگزاری دوره حضوری در قالب کارگاه های آموزشی در شب­های چهارشنبه؛ ۳- برگزاری دوره های آنلاین آموزش معارف مهدویت و کتاب نگین آفرینش؛ ۴- دریافت گواهینامه آشنایی مقدماتی با معارف مهدویت؛ ۵- جایزه تشویقی به صورت هفتگی به منتخبین ممتاز با معرفی کارشناسان پشتیبان؛ ۶- معرفی جهت گزینش خادمی افتخاری مسجد مقدّس جمکران؛ ۷- اهدای چهارده جایزه و هدیه ویژه و نفیس به برگزیدگان نهایی مسابقه.

 

نحوه برگزاری مسابقه:

متقاضیان یا مدیر کاروان؛ با مراجعه به دفتر آموزش(صحن پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله و سلم) یا واحد تکریم زائرین(راهیان جمکران) واقع در ساختمان بحرالعلوم(جهت برادران) وسالن فرهنگی اردوها وکاروان‌ها باب الرضا علیه السلام (جهت خواهران) و با تکمیل فرم ثبت نام و پرداخت هزینه ثبت نام، کتاب نگین آفرینش را دریافت می­کنند و ساعت تماس پشتیبان  مشخص می­گردد.

پشتیبان بر اساس روز و ساعت پیشنهادی خودتان با شما تماس می­گیرد و با توجه به پیشرفت مطالعه شما، هر هفته دو فصل از کتاب را از شما پرسیده و اشکالات شما را رفع می کند.

جهت انتخاب برگزیدگان مرحله نهایی از بین نفرات برتر، آزمون­های تلفنی و پیامکی از طریق پشتیبان، هر هفته به عمل خواهد آمد و نفرات برتر از مجموع امتیازات و آزمون نهایی که به صورت حضوری یا آنلاین برگزار می­گردد، شناخته می­شوند.

مراحل ثبت‌نام و شرکت در مسابقه:

الف) ثبت‌نام

۱- علاقه‌مندان به شرکت در اوّلین مسابقه نگین آفرینش، می‌بایست به دفترآموزش(صحن پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله و سلم) یا واحد تکریم زائرین(راهیان جمکران) واقع در ساختمان بحرالعلوم(جهت برادران) و سالن فرهنگی اردوها وکاروان‌ها (جهت خواهران) مراجعه کرده و اطلاعات خود را ثبت نموده؛ جزوه و کتاب مسابقه را دریافت کنند.

۲- از طریق سایت مسجد مقدس جمکرانwww.jamkaran.ir/negin  ، نسبت به ثبت نام و دریافت فایل متنی و صوتی تدریس کتاب نگین آفرینش؛ اقدام کنند.

ب) پس از ثبت‌نام

۱-  شرکت‌کنندگان، محدوده مشخصی از  منابع مسابقه را مطالعه کرده و نکات مبهم و سوالات خود را از کارشناس پشتیبان می پرسند که به هر شرکت کننده ۱۰۰ دقیقه کارشناسی تعلق می گیرد.

شماره تماس جهت سوالات و پیشنهادات: ۰۲۵٫۳۷۲۵۵۷۹۶ یا ۰۲۵٫۳۷۲۵۳۷۰۲

ج) مرحله نهایی و اختتامیه

مرحله نهایی و اختتامیه مسابقه در نهم ربیع الاول، همزمان با آغاز امامت حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف  برگزار و با اهدای جوایز  از برگزیدگان مسابقه تجلیل و تکریم خواهد شد.

 

آخرین عناوین