مرکز خبر روابط عمومی ::> خبر ::> برپایی 10 پایگاه کتابخوانی در مسجد مقدس جمکران
کد خبر :  1757
   
تاریخ انتشار :  ۱۳۹۲ سي خرداد
مسئول واحد خواهران مسجد مقدس جمکران:
برپایی 10 پایگاه کتابخوانی در مسجد مقدس جمکران
مسئول خواهران مسجد مقدس جمکران از برپایی 10 پایگاه کتابخوانی در مسجد مقدس جمکران در ایام نیمه شعبان برای بانوان خبر داد.

طاهره جعفری در گفتگو با خبرنگار مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران به تبیین برنامه‌های واحد فرهنگی خواهران مسجد مقدس جمکران در ایام نیمه شعبان پرداخت و اظهار داشت: امسال شبستان جدید مسجد مقدس جمکران با هشت هزار متر زیربنا به بهره برداری رسید که 4 هزار متر آن برای بانوان در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: در تمام شبستان‌هایی که برای بانوان در نظر گرفته شده امکانات رفاهی، وسایل خنک کننده و لوازم صوتی تعبیه شده است تا زائران با کم‌ترین دغدغه به عبادت بپردازند.

مسئول واحد خواهران مسجد مقدس جمکران با اشاره به بکارگیری 25 استاد حوزه و دانشگاه در بخش بانوان مسجد مقدس جمکران برای پاسخگویی به سوالات شرعی و شبهات زائران خاطرنشان کرد: این اساتید در شیفت‌های مختلف در ساعت‌های مختلف شبانه روز برای زائران خدمت رسانی می‌کنند.  

جعفری به برپایی غرفه‌های مشاوره ویژه نیمه شعبان اشاره کرد و افزود: زائران همواره از این برنامه استقبال خوبی داشته‌اند، امسال غرفه مشاوره ویژه درمان بیماران وسواس نیز در نظر گرفته شده است.

وی اضافه کرد: غرفه دیگری که  برای نیمه شعبان در نظر گرفته شده غرفه آموزش قرائت نماز و احکام وضو و غسل است که اساتید حوزوی ما در این بخش پاسخگوی سوالات و مشکلات زائران و نمازگزاران مسجد مقدس جمکران هستند.

مسئول واحد خواهران مسجد مقدس جمکران با اشاره به برگزاری مسابقه کتابخوانی برای زائران نیمه شعبان ابراز داشت: برای این منظور 10 غرفه با موضوعاتی مانند مهدویت، اصول اعتقادی، نماز، حجاب، شهدا و سبک زندگی مهدوی تعبیه شده است.

وی در پایان با اشاره به بکارگیری 850 نفر برای خدمت رسانی به بانوان در ایام نیمه شعبان خاطر نشان کرد: تمام تلاش ما این است که بهترین شرایط را برای برگزاری این جشن بزرگ و خدمت رسانی به زائران نیمه شعبان مسجد مقدس جمکران فراهم کنیم.

انتهای پیام/ا

 

برچسب ها : شعبان-خواهران-فرهنگي
Share/Bookmark

خبر مرتبط
 
 
 
 
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی : 
ایمیل : 
 
نظر : 
 
ارسال به دیگران
ایمیل دوستان : 
نام شما : 
پست الکترونیک شما : 
ایمیل دوستان را با '،' از هم جدا کنید.

اخبار
گزارش تصویری