به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، همزمان با سالروز آغاز هزار و یکصد و هفتاد و هفتمین سال ولایت و امامت امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) هیئت بیت المهدی استان کرمان، ایستگاه صلواتی در پارکینگ شماره یک مسجد مقدس جمکران برای پذیرایی از زائران و نمازگزاران برپا کرد.
این ایستگاه در دو نوبت صبح و عصر در روز نهم ربیع الاول اقدام به توزیع 20 هزار کاسه آش می‌کند و در شام این روز نیز تعداد سه هزار ساندویچ به زائران مسجد مقدس جمکران می‌دهد.
80 نفر با دو دستگاه اتوبوس به همراه یک دستگاه ترانزیت و یک دستگاه ماشین 10 تن از هیئت بیت المهدی کرمان برای برپایی و خدمت‌‌رسانی در این ایستگاه صلواتی مستقر شدند.
هیئت بیت المهدی استان کرمان برای چهارمین سال پیاپی در روز نهم ربیع الاول ایستگاه صلواتی را در مسجد مقدس جمکران دائر کرده و همچنین در نیمه شعبان اخیر نیز این اتفاق رخ داده است.
افرادی که در ایستگاه صلواتی هیئت بیت المهدی استان کرمان فعالیت می‌کنند به نیابت از حضرت زهرا(سلام الله علیها) برای سلامتی امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) مشغول خدمت‌رسانی به زائران و نمازگزاران مسجد مقدس جمکران هستند.
شعار این هیئت (اللّهم عجّل الولیّک الفرج) دعای جهانی مهدی یاوران در قنوت نمازها است.
لازم به ذکر است، ایستگاه صلواتی هیئت بیت المهدی استان کرمان پیش از این در شهر مرزی مهران برای خدمت‌رسانی و پذیرایی از زائران اربعین حسینی فعالیت می‌کرد.