به گزارش خبرگزاری فارس، این جشنواره در سه بخش داستان‌های ویژه سنین کودک، داستان‌های ویژه سنین نوجوان، داستان‌های ویژه بزرگ‌سال برگزار خواهد شد.

در این فراخوان ۱۱ محور پیشنهاد شده است و علاقه‌مندان می توانند آثار خود را در محورهای داستان‌های تاریخی از زندگی امام زمان(عج) و یاران ایشان، توسل به امام زمان و ارتباط قلبی و روحی با ایشان، مهدویت و دشمنان (صهیونیزم، وهابیت و غرب)، وظیفه‌شناسی و فعالیت مهدوی در اجتماع و خانواده، مدعیان دروغین و فرقه های انحرافی، انتظار و وظایف منتظران، آخرالزمان و فتنه‌ها و آسیب‌ها، مفاهیم زیبای دعای ندبه و صبح‌های آدینه مهدوی، سفر به جمکران و حال و هوای زیارت مهدوی، غم هجران امام و عاشقانه با امام، اشتیاق دیدار و وصال و تشرفات صادق به دبیرخانه این جشنواره ارسال دارند.

بخش ویژه این فراخوان به موضوع مهدویت و انقلاب اسلامی ایران می‌پردازد و نویسندگان به غیر از محورهای پیشنهادی می‌توانند آثار خود را با این موضوع به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

آثار ارسالی باید به صورت تایپ شده و با فونت نازنین (سایز۱۲) بوده و همراه با مشخصات کامل نویسنده به آدرس الکترونیکی  adabi.festival@gmail.com ارسال شود.

آخرین مهلت ارسال آثار به این فراخوان۳۰بهمن ۱۳۹۵ خواهد بود و نتایج برگزیدگان فراخوان جشنواره ملی داستان کوتاه مهدویت در اسفندماه سال جاری اعلام خواهد شد.

 


منبع: خبرگزاری فارس