به گزارش مرکز خبر روابط عمومي مسجد مقدس جمكران، سید حسین موسوي رابطي با اشاره به اینکه خادمان افتخاري مسجد مقدس جمكران مدال خادمي زائران و دلباختگان امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) را بر روي سينه دارند، اظهار کرد: مقام خادمی مقام والایی است و خادم بايد داراي ویژگی های معنوي و فرهنگي بالایی نسبت به ساير اقشار جامعه باشد.

وي افزود: در همين راستا و به منظور ارتقاء سطح فرهنگي و معنوي خادمان مسجد مقدس جمکران تصميم داريم طرح معنوي عهد منتظران را به منظور حفظ دعاي عهد توسط خادمان افتخاری برگزار کنیم.

رئيس مركز خادمان افتخاري مسجد مقدس جمكران بيان كرد: به این منظور دعاي منور و ملكوتي عهد را با يك ترجمه متفاوت و روان تهيه و در اختيار خادمان خواهر و برادر قرار داديم تا كساني كه تاكنون موفق به حفظ اين دعا نشدند را به انجام اين كار ترغيب كنيم.

موسوي رابطي با بيان اينكه در پايان اين طرح براي خادمينی که بتوانند اين دعا را حفظ کنند برنامه هاي تشويقی در نظر گرفته شده است، تصريح كرد: ۶ هزار نسخه از اين دعاها را تهيه كرديم و از خادمان درخواست كرديم تا سفارش صادق آل محمد(علیه السلام) را نصب العين خود قرار داده و نسبت به حفظ اين دعاي شريف اقدام كنند.

رئيس مركز خادمان افتخاری مسجد مقدس جمكران خاطرنشان کرد: براي حفظ اين دعا مدت زمان تعيين نكرده ايم تا بتوانند متناسب با وضعيت و شرايط خود اين طرح را به انجام برسانند، اما توصيه امام صادق(علیه السلام) به چهل صباح است.

انتهای پیام/ش