به گزارش مرکز خبر روابط عمومي مسجد مقدس جمكران، حسين بني حسن با اشاره به ابلاغ سياست هاي كلي خانواده از سوي ولي امر مسلمين و لزوم توجه بيش از پيش به اين نهاد مقدس و جامعه ساز گفت: مديريت منابع انساني مسجد مقدس جمکران توجه به امور خانواده ها را با هدف تعالي خانواده و ايجاد تعامل بين زندگي كاري و خانوادگي افراد سرلوحه کار خود قرار داده است و به همين منظور دوره اي را براي خانواده كاركنان برگزار كرده است.

وي افزود: با توجه به اينكه خانواده، مركز نشر، نمو و تربيت اسلامي فرزندان و كانون آرامش بخش جامعه است لذا در صدد هستیم با برگزاری دوره هایی در جهت ايجاد جامعه خانواده محور، تقويت و تحكيم خانواده و كاركردهاي اصلي آن بر پايه الگوهاي اسلامي و همچنين برجسته كردن كاركردهاي ارتباط خانواده با مسجد براي حفظ و ارتقاء هويت اسلامي و ملي قدم برداریم..

مدير منابع انسانی مسجد مقدس جمكران تصريح كرد: با توجه به ارتقاء فرهنگ اسلامي، ايراني و تقويت پيوند خانواده ها با اين مكان مقدس كارگاه هايي را با عنوان خانوده مهدوي، خانواده موفق براي خانواده ها برگزار كرديم.

بني حسن اظهار كرد: هدف از ايجاد اين كارگاه ها تبيين و ترويج سبك زندگي اسلامي ويژه خانواده هاي خادمين است كه در شش جلسه برگزار شده و خوشبختانه بااستقبال قابل توجهي نيز روبه رو شد.

وي با اشاره به حضور اساتيد برجسته حوزوی و دانشگاهی جهت تدریس در این دوره ها، خاطرنشان کرد: جهت تغيير نگرش در سطح مهارت و ارتباط خانوادگي، محتواي اين كارگاه ها موضوعاتی همچون مهدويت، مديريت هيجان و استرس، طب اسلامي، سياست هاي مادرانه در تربيت فرزند و مهارت هاي زندگي قرار دادیم که بازخوردهای خوبی نیز از آن دریافت کردیم.

انتهای پیام/ش