به گزارش مركز خبر روابط عمومي مسجد مقدس جمكران، محسن محرری با بیان اینکه اولین خدمات در نظر گرفته‌شده برای زائران نوروزی، خدمات اسکان است، اظهار کرد: این خدمات در قالب دو نوع خدمات بلندمدت و کوتاه‌مدت یا موقت است.
وی با اشاره به اینکه ظرفیت خدمات اسکان بلندمدت، 700 نفر است، افزود: مجتمع اقامتی نیمه شعبان به این منظور انتخاب‌شده است که دارای 112 سوئیت است، و آمادگی ارائه خدمات در چهار سطح سوئیت، واحد یا اتاقی که سرویس‌های بهداشتی‌ آن بیرون از اتاق است، سالن‌های اردویی و گروهی و اتاق‌های کف‌خواب را دارد.
محرری با تأکید بر اینکه اتاق‌های کف‌خواب شامل دو نوع است، تصریح کرد: اتاق‌های کف‌خواب نیز در قالب سوئیت و سالن‌های اردویی است.
وی خدمات اسکان موقت را مورد اشاره قرار داد و ادامه داد: این مکان استراحتگاه نیمه شعبان، روبروی باب‌الرضا(عليه السلام) و پشت مجتمع اقامتی نیمه شعبان در ضلع شرقی مسجد قرار دارد و برای کسانی در نظر گرفته‌شده که می‌خواهند در چادر مسافرتی استراحت کنند.
مدیرعامل موسسه اموال، املاک و موقوفات مسجد مقدس جمکران با اشاره به اینکه هماهنگی‌های لازم با شهرداری و نیروی انتظامی صورت گرفته است، عنوان کرد: مقرر شده است تا مردم اطراف مسجد به استراحتگاه نیمه شعبان که ظرفیت دو هزار چادر و خودرو دارد و تمامی امکانات رفاهی در آن مهیا شده است، هدایت شوند.
انتهای پیام/تس