به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از مركز تخصصی مهدویت، احمد مسعودیان با اعلام خبر انتشار کتاب «بهار و مهدویت» تصریح كرد: كتاب بهار و مهدویت در دو بخش تهیه شده است. در بخش اول این كتاب، مقالات و در بخش دوم، متن های ادبی به مخاطبان عرضه شده است.

مسوول انتشارات بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) ادامه داد: در ابتدای این كتاب «بیاناتی از مقام معظم رهبری» با عنوان «معنای نو از نوروز» و مقدمه ای از حجت الاسلام حسن ملایی، سردبیر نشریه امان به چشم می خورد.

وی خاطرنشان كرد: همچنین مطالبی با عنوان «عید و صله رحم» از حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی و «دعایی برای بهاری شدن» از حجت الاسلام والمسلمین كلباسی از جمله مطالب این كتاب هستند.

مسعودیان با بیان اینكه تهیه كننده این كتاب دفتر مجله امان بوده است، ابراز کرد: كتاب «بهار و مهدویت» در ۱۵۲ صفحه با شمارگان هزار نسخه و به قیمت شش هزار تومان عرضه شده است.

علاقه مندان جهت تهیه این كتاب می توانند در قم به نشانی خیابان شهدا، كوچه آمار، بن بست شهید علیان، پلاك ۲۶ و در تهران به نشانی خیابان انقلاب، خیابان قدس، خیابان ایتالیا پلاك ۹۸ مراجعه و یا با شماره تلفن های ۰۲۵۳۷۸۴۱۱۳۰ و ۰۲۱۸۸۹۹۸۶۰۰ تماس بگیرند.


منبع: خبرگزاری شبستان