به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، احمد حاجی زاده از برگزاری نشست مشترک و فصلی معاونین و مدیران شهرداری قم و مسجد مقدس جمکران خبر داد و اظهار کرد: این جلسه به میزبانی مسجد مقدس جمکران با هدف بررسی موضوعات پیرامونی مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
وی ادامه داد: در نشست در خصوص موضوعاتی همچون افرایش سرانه فضای سبز، گل کاری و درخت کاری پارکینگ ها، تجهیز کمپینگ زائر و نحوه اجرای طرح رینگ دوم مسجد مقدس جمکران بحث و تبادل نظر شد.
معاون اجرایی مسجد مقدس جمکران بیان کرد: جانمایی ایستگاه های صلواتی در مسیر بلوار پیامبر اعظم(صلی الله علیه وآله) و نحوه فراهم آوردن زیر ساخت برای ارائه خدمات این ایستگاه ها به خیل عظیم زائران از دیگر موضوعات مطرح شده در این نشست بود.
حاجی زاده با اشاره به اینکه قائم مقام شهردار قم در این نشست، خبر از افتتاح رمپ و لوپ های زیر گذر حد فاصل مسیر بلوار شهید کریمی تا میدان مرجعیت را داد، خاطرنشان کرد: شهرداری قم از جمله دستگاه هایی است که همواره همکاری و هماهنگی خوبی با مسجد مقدس جمکران داشته و در برنامه های مختلف برای تسهیل حضور زائران و مجاوران اقدامات شایانی را انجام داده است.

انتهای پیام/ح