به گزارش مرکز خبر روابط عمومي مسجد مقدس جمكران، مجيد سليميان در تشريح برگزاري دوره جامع دانش افزايي مادران هدف از برگزاري اين دوره را آموزش تربيت مهدوي فرزندان عنوان کرد و گفت: این دوره در ادامه سلسه جلسات سبک زندگی اسلامی به همت مدیریت آموزش و تربیت مسجد مقدس جمکران اجرا می شود.

وي در رابطه با محتواي برگزاري اين دوره بيان كرد: دوره دانش افزايي مادران با عنوان تربيت سالم، تربيت مهدوي است كه در آن تكنيك هاي آرامش بخش براي مادران به همراه اكران فيلم و مستندهاي تربيتي تبیین خواهد شد.

مدير آموزش و تربيت مسجد مقدس جمكران با اشاره به اينكه اين دوره براي عموم علاقه مندان تشكيل ميشود افزود: از آنجايي كه اين مبحث به عنوان دوره جامع دانش افزايي مادران است لذا از عموم بانوان براي شركت در اين دوره دعوت ميشود.

سليميان در رابطه با شيوه ثبت نام در اين دوره خاطرنشان کرد: علاقمندان هم به صورت تلفني و با شماره 02537256060 داخلي 437 و هم از طريق كانال تلگرامي @jamkaran0313  ميتوانند ثبت نام خود را تا تاريخ پنجم بهمن ماه انجام دهند.

وي تصريح كرد: اين دوره به صورت يك دوره كامل چهار هفته اي و در روزهاي شنبه و دوشنبه از ساعت 9 صبح الي 12 با حضور استاد حجت الاسلام پورجواد برگزار شده و در انتهای دوره نيز گواهي نامه از سوي مسجد مقدس جمكران به شركت كنندگان اهدا ميشود.

مدير آموزش و تربيت مسجد مقدس جمكران از اهداء بسته هاي فرهنگي همزمان با تشكيل دوره به شركت كنندگان خبر داد و اظهار كرد: اين بسته ها شامل بروشور، نرم افزار، فلش كارت و برخي محتواهاي آموزشي است كه اين محتواهاي آموزشي شامل چگونگه تربيت کردن فرزندان مهدوي از بدو تولد تا 9 سالگي است.

انتهای پیام/ش